Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’den Antalya BilimFest’te sağlık taraması
1 Nisan 2022, Cuma - 14:26Kepez Belediyesinin, ilçe ilçe, mahalle mahalle gezen Mobil Sağlık Merkezi’nin bu seferki durağı Antalya BilimFest oldu. Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi bünyesinde hizmet veren Mobil Sağlık Merkezi, sınır tanımayan sağlık hizmetini BilimFest ziyaretçilerinin ayağına taşıdı. Bilimfest’te yerini alan Mobil Sağlık Merkezi’nde meme kanseri, bağırsak kanseri ve rahim kanseri taramaları yapılıyor. Kepez Sağlık Merkezi’nin yıllardır mahallelerde ve okullarda sürdürdüğü göz taramaları da yine BilimFest’te gerçekleştiriliyor. Tüm dünyanın büyük mücadele verdiği Kovid-19 aşılama hizmeti de yine Mobil Sağlık Merkezi ile vatandaşlara sunuluyor. Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi standında da festival ziyaretçilerine, kanser taramaları, göz taramaları ve kovid-19 aşılama uygulamaları hakkında bilgilendirici broşürler dağıtılıyor.