Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Türkiye Off-Road Şampiyonası Dokumapark’ta
27 Mart 2022, Pazar - 13:00Kepez Belediyesi’nin destekleri, Antalya Off-Road Motor Sporları Kulübü’nün katkılarıyla düzenlenen Petlas 2022 Türkiye Off-Road Şampiyonası büyük bir heyecanla sürüyor. 25 Mart Cuma günü Konyaaltı Kent Meydanı’ndan start alan yarışlar, 26 Mart Cumartesi günü Varsak’ta Dedeoğlu Orman etabı ile devam etti. Orman etabında 25 yarışçı dakikalar ile mücadele ederek, günün sonunda 7.50 km lik etabı tamamladı. Heyecanlı yarışların ikinci gününde Dokuma Park’ da Clause Tohum Seyirci Etabı gerçekleştiriliyor. Dokumapark’taki zorlu yarışlarda sporcular birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor. Yarış pistindeki çamurlu parkurlar, Off-Road pilotlarına zor anlar yaşatıyor. Keyifli yarışları, Off-Road tutkunları da büyük bir heyecanla izliyor.
Dokuma Park’ taki Clause Tohum Seyirci Etabının ardından, günün sonunda saat 18.30’da Neşet Ertaş Sivil ve Toplum Kuruluşları Merkezi’nde düzenlenecek ödül töreni ile zorlu yarışlar son bulacak.