Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Petlas 2022 Türkiye Off-Road Şampiyonası Kepez’de gerçekleştiriliyor
26 Mart 2022, Cumartesi - 14:21Kepez’de Petlas 2022 Türkiye Off-Road Şampiyonası heyecanı yaşanıyor. Kepez Belediyesi’nin destekleri, Antalya Off-Road Motor Sporları Kulübü’nün katkılarıyla düzenlenen Petlas 2022 Türkiye Off-Road Şampiyonasının Dedeoğlu Orman etabı başladı. Kepez’de Varsak Orman’da gerçekleştirilen etaba çok sayıda off-road tutkunu katıldı. Sezonun ilk offroad organizasyonunda bugün başlayan Kepez Dedeoğlu Orman etabı yarışçılar tarafında dört kez geçilecek. Orman etabında 25 yarışçı dakikalar ile mücadele ederken, gün sonunda 7.50 km lik orman etabı (hız etabı) son bulacak. 27 Mart Pazar günü engel etabı (seyirci etabı) ile yarış tamamlanarak kazanan ekipler belli olacak.
27 Mart Pazar günü de 11.00’den itibaren Dokuma Park’ da Clause Tohum Seyirci Etabı gerçekleştirilecek. Organizasyon pazar günü saat 18.30’da Neşet Ertaş Sivil ve Toplum Kuruluşları Merkezi’nde düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak.