Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezspor Hümeyra'ya seferber oldu
25 Mart 2022, Cuma - 16:41Antalyalı SpinalMuskülerAtrofi (SMA) hastası Hümeyra Topal'ın tedavisi için gerekli parayı bulmayı hedefleyen kampanyaya, Kepez Belediyesi Spor Kulübü de seferber oldu. Kulüp içindeki iletişim araçları ile 14 branş sorumlusuna, antrenörlere, sporculara ve personele kampanyayı duyuran kulüp yönetimi, bağış yapmak isteyenleri kulüp sekreterliğine davet etti. Burada imza karşılığı toplanan para, kulüp adına, küçük Topal için açılan banka hesabına aktarılacak.
TEKVANDOCULAR TOPLUCA GELDİ
Antalya Valiliği’nden onaylı bağış kampanyasına duyarlılık gösteren kulüp branşlarının başında, öğrencilerinin çoğunluğu ev hanımlarından oluşan tekvando oldu. Önceki aylarda kütüphane yapımı için kitap toplama, Kansersiz Yaşam Derneğinin başlattığı "Saçım saçın olsun" kampanyasına da katkı koymuş olan tekvandocu kadınlar, ders sonrası topluca kulüp binasına gelerek bağış yaptı. Diğer branşlardan da bağışlar gelmeye başladığını açıklayan kulüp yönetimi, yaşama tutunma çabası veren Topal için ellerinden geleni yapmayı kararlaştırdı.