Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
E-Spor tutkunları Kepez’de buluşuyor
15 Mart 2022, Salı - 09:19Kepez Belediyesi’nin himayesinde Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve ÜniAk Antalya işbirliğiyle Antalya E-SPORFEST düzenleniyor. Antalya’nın ilk E-Spor Festivali, 19-20 Mart 2022 tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor. Festivalde, E-Spor tutkunları bir çok ünlü oyunu oynama imkanı bulacak. Antalya E-SPORFEST’te, Playstation, VR, Mobile Game, Oyun Bilgisayarı, simülasyon alanları gibi çeşitli deneyim alanları yer alacak. Üniversiteli ve lisesi gençlerin ağırlıklı olarak ilgi göstermesi beklenen festival, 11.00 ile 19.00 saatleri arasında çekilişler, sürpriz hediyelerle oyun severleri buluşturacak. Etkinlik, ücretsiz gerçekleştirilecek.