Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Antalya 4.Kepez Kitap Fuarına büyük ilgi gösterdi
14 Mart 2022, Pazartesi - 12:36Kepez Kitap Fuarı, Antalyalılardan büyük ilgi gördü. Bu yıl “Oku” temasıyla 4-13 Mart tarihlerinde kapılarını kitapseverlere açan 4. Kepez Kitap Fuarı, kitapseverlerin akınına uğradı. Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde 400’den fazla yayınevinin binlerce kitap, kaynak ve eserleri ziyaretçilere sunuldu. Kepez Kitap Fuarı, okur-yazar buluşmasıyla da 200’den fazla yazarı okurlarla bir araya getirdi. Yazarların imza günlerinde uzun kuyruklar oluştu, söyleşilerde ise salonlar doldu taştı. Pandemi döneminde yapılamayan kitap fuarı, büyük özlemle Antalyalıların adeta akınına uğradı. 4. Kepez Kitap Fuarı’nda her yaş grubuna uygun kitap seçenekleri de bulununca, 7’den 70’e her kesim 10 gün boyunca Mimar Sinan Kongre Merkezi’ndeki Kepez Kitap Fuarına akın etti.