Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Bekir Develi ile Bizim Hikayemiz, Kepez Kitap Fuarı’nda
2 Mart 2022, Çarşamba - 10:15Kepez Belediyesi’nin 4-13 Mart tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenleyeceği Kepez Kitap Fuarı’na çok sayıda yazar katılacak. Okurlar, her gün söyleşi ve imza günleriyle çok sevdikleri eserlerin yazarlarıyla bulaşacak. Ünlü yazar ve program yapımcısı Bekir Develi de, 4. Kepez Kitap Fuarı’nda hayranlarıyla bir araya gelecek. Aile İçinde, Allah Cümlemizi Korusun, Fabrika Ayarı, Herkes İçin Siyer Mekke Dönemi, Herkes İçin Siyer Medine Dönemi gibi bir çok kitabın yazarı Bekir Develi, 13 Mart Pazar günü saat 16.00’da Bizim Hikayemiz konulu söyleşi ve imza günüyle 4. Kepez Kitap Fuarı’nda olacak.