Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü’den 5 mahalleye doğal gaz müjdesi
28 Şubat 2022, Pazartesi - 09:29Kepez Belediyesi’nin Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş. ile 2022’de ilçede yapacağı yatırımlarla ilgili yaptığı toplantıda 5 mahalleye daha doğal gaz müjdesi çıktı. Kepez’in temiz enerji olan doğal gaz konforuyla buluşmasına özel bir önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün gayretleriyle ilçede doğal gaz ağı büyümeye devam ediyor. Başkan Tütüncü, gaz dağıtım şirketi olan Enerya temsilcileriyle 2022 yılı için yapılacak doğal gaz yatırımlarının planlanmasıyla ilgili bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından bir açıklama yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü “ Yaptığımız hizmetlerin birçoğu modern bir şehircilik yolculuğunun en önemli köşe taşlarıydı. Bize göre bunların başında da şehrimize doğal gaz altyapısını getirmek ve hemşerilerimizi temel enerjiyle buluşturmaktı. Antalya’da, ilk doğal gazın kullanıldığı merkez ilçe olan Kepez’de, son 13 yılda 33 mahallede doğal gaz çalışması gerçekleştirdik. 2009 yılından itibaren Kepez Belediyesi ve gaz dağıtım şirketi işbirliğiyle yaklaşık 115 bin konut ve işyerinin kapısına doğal gaz hattı götürmeyi başardık” dedi.
ESERLERİMİZE YENİLERİNİ EKLİYORUZ
Kepez’e yapılan yatırımların devam ettiğini ifade eden ve 5 mahalleye doğal gaz müjdesi veren Başkan Tütüncü “2022 yılının çalışma programını hazırladık. Eserlerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Yıl sonuna kadar yapacağımız ilave çalışmalarla 5 mahallemiz daha doğal gaz altyapısına kavuşacak. Mehmet Akif Ersoy, Yeni Emek, Erenköy, Teomanpaşa ve Santral mahallelerinde bulunan yaklaşık 12 bin konut ve işyeri doğal gaz hattına sahip olacak. Yenilebilir ve temiz enerji olarak kullanılan doğal gaz altyapısını, Gaz Dağıtım şirketiyle birlikte 2022 yılının sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.