Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkan Tütüncü Finike ve Demre’de
25 Şubat 2022, Cuma - 15:16Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gönül birlikteliğini pekiştirmek ve sevgi dolu bir vakti paylaşmak için Antalya’nın ilçelerinde ziyaret turlarına devam ediyor. Başkan Tütüncü, bu hafta ilçe ziyaretlerini Finike ve Demre’de sürdürüyor. Sabahın ilk saatlerinde Finike İlçesi’ne gelen Başkan Tütüncü’nün ilk ziyaret durağı İdlib şehidi Turgut Burkay Korkmaz’ın baba ocağı oldu. 27 Şubat 2020 tarihinde Suriye’nin İdlib kentinde Esed rejimi unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Turgut Burkay Korkmaz’ın babası Salih Korkmaz’ı ve şehidimizin kabrini ziyaret etti. Finike Turunçova’daki ziyaretin ardından Başkan Tütüncü, Demre İlçesi’ne geçti. Gökyazı Mahallesi Bayrakçı Camii’nde Cuma namazına katılan Tütüncü, ilçe esnafıyla da kucaklaştı. Esnafın istek ve taleplerini dinledi, çaylarını içti, ardından da Demre Esnaf Sanatkarlar Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nı ziyaret etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, günün geri kalan saatlerinde sera üreticilerini, Demre Ziraat Odasını, Hal esnafını ve AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret edecek. Babası vefat eden Hayrullah Keskin’e de başsağlığı ziyaretinde bulunacak olan Tütüncü, Demre ilçe sakinlerinin evlerine de konuk olacak. Başkan Tütüncü’ye ziyaretleri sırasında meclis üyeleri ve AK Parti ilçe başkanları eşlik etti.