Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Ligde Kepez’in ayak sesleri
21 Şubat 2022, Pazartesi - 12:17Kepez Belediyespor'un başarılı kalecisi Volkan Tercan, 5-1 kazandıkları Bucak Belediye Oğuzhanspor maçı sonrası galibiyet özçekimi geleneğini devam ettirdi
Grup liderliğinde büyük pay sahibi olan Kepez Belediyespor kalecisi Volkan Tercan, 5-1 kazandıkları Bucak Belediye Oğuzhanspor maçı sonrası galibiyet özçekimi geleneğini devam ettirdi. Deplasmanda oynanan karşılaşmada savunmayı başarıyla yönlendiren Tercan, bu galibiyette de önemli rol oynadı. Kepez Belediyespor'un golleri Hurşit, Ahmet (2), Sami ve Selçuk'dan geldi.
LİG'DE SADECE 5 GOL YEDİ
Maçta koruduğu filesinde 1 gol gören Tercan, lig başından bu yana toplam 5 gol yedi. Her kazanılan maçta olduğu gibi soyunma odasında takımıyla özçekim yapan Tercan, bu galibiyet hatırasını da ölümsüzleştirdi. Puanını 32'ye çıkaran takım, liderliğini korudu. Karşılaşmayı Kepez Belediyesi meclis üyeleri ile birlikte izleyen Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal, futbolcularını tebrik etti. Moral ve motivasyonunu üstün tutan Kepezliler, haftaya sahalarında Bağbaşı Zeytinköyspor'u konuk edecek.