Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Şampiyonluğa son adım
18 Şubat 2022, Cuma - 10:22Kepez Dokuma Spor, Alanya Gençlik Spor Kulübü'nü 102-76 yenerek şampiyonluk maçı bileti aldı. Büyük Erkekler Basketbol Ligi'nde 7'de 7 yapan Kepez Dokuma Spor, son maçını da almasıyla namağlup olarak hem şampiyon olacak, hem de lig atlamak için bölgesel lige yükselecek.
PERİYOT VERMEDİLER
Antalya Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmada, Kepez Dokuma Spor rakibine karşı her sette üstün oynadı. İlk periyot 25-22, ikinci periyot 26-21, üçüncü periyot ise 28-15 tamamlandı. Kadro zenginliğindeki Kepez Dokuma Spor, son periyotta yeni oyuncularını salona sürerek maçı kazanmayı kolaylaştırdı. Son periyot da 28-17 tamamlanınca, Kepezliler galibiyet pozu veren taraf oldu.