Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezli tekvandocular ilk 3’te
17 Şubat 2022, Perşembe - 11:33Kepez Belediye Spor Kulübü'nün tekvando takımının üç sporcusu, Gençler Erkekler ve Genç Bayanlar Müsabakasın da ilk 3'e girdi. Tekvando Federasyonunun Döşemealtı Spor Salonu'nda düzenlediği okullar arası müsabakalara 9 sporcusu ile katılan takım, kendini sınamış oldu. Genç Erkekler kategorisinde 68 kgr'da Kubat Dervış Seçer 3'ncü olurken, Genç Bayanlar'da 68 kgr 'da Sude Çelik 2'nci, +68 kgr'da Berfin Yıldız 3'ncü oldu. Takımın 2 sporcusu da finallere kadar yükseldi. Dereceye giren sporcular bölge çapındaki turnuvaya katılma hakkı kazandı.