Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezli judocuların ilk turnuva deneyimi
16 Şubat 2022, Çarşamba - 11:46Pandemi nedeniyle 2 yıl ara vermenin ardından hızla toparlanan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Judo Takımı sporcuları, Ümitler Türkiye Şampiyonası'nda ilk kez turnuva deneyimi yaşadı. Sakarya’da düzenlenen ve 2005, 2006 ile 2007 doğumlu sporcuların yer aldığı turnuvaya büyük bir heyecanla katılan Kepezli çocuklar, ilk karşılaşmalarını da kazanmayı başardı. Kulübün Judo Şube Sorumlusu İbrahim Saraçoğlu, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Kulüp Başkanı Hakan Çatal'ın tebriklerini sporculara iletti. Gayret gösterip yüreğini ortaya koyan sporcularının önemli bir kazanım yaşadıklarını belirten Saraçoğlu, ''Sporcularımız ilk kez turnuva heyecanı yaşadı. Bizim için önemli olan derece almaları değil, çocuklarımızın spor disipliniyle yetiştiklerini görmek. Judocularımızın daha çok çalışarak ileriki maçlarda başarılarını arttırmak için bizler de elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.