Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
4. Kepez Kitap Fuarı kapılarını aralıyor
15 Şubat 2022, Salı - 13:39Her yıl binlerce kitapseveri ağırlayan Kepez Kitap Fuarı kapılarını açmaya hazırlanıyor. Kepez Belediyesi’nin bu yıl 4’ncüsünü düzenleyeceği Kitap Fuarı, 4-13 Mart tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 4. Kepez Kitap Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yılda kitapseverleri sayısız kitap, yüzlerce yayın evi, yazarlar ve çok özel söyleşilerle buluşturacak. Fuar ziyaretçilerini bugüne kadar sosyal çalışmalarla bir araya getiren Kepez Kitap Fuarı, bu yıl da kitap okumaya dikkat çekebilmek amacıyla “Oku” temasıyla düzenlenecek. 4. Kepez Kitap Fuarı, 4-13 Mart tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde saat 09.00 ile 19.00 saatleri arasında kapılarını kitapseverlere aralayacak.