Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’in bileği bükülmedi
14 Şubat 2022, Pazartesi - 17:12Antalya Kemerspor deplasmanından golsüz eşitlikle dönen Kepez Belediyespor, 3 haftadır mağlubiyet yüzü görmedi. Bu maç sonunda 26 puana ulaşarak grup liderliğini sürdüren Kepez Belediyespor, liderlik yarışında en yakın takipçilerinden olan Kemer'den 1 puan almanın sevincini yaşadı. Saha zemininin kötü olması nedeniyle istediği oyunu yansıtamayan Kepezliler, lig atlama hedefinden de kopmadı. Haftaya Bucak Belediye Oğuzhanspor deplasmanına gidecek olan Kepez Belediyespor, buradan alacakları galibiyet ile rakipleriyle olan puan farkını korumayı hedefliyor.