Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez daha konforlu yollar için çalışıyor
11 Şubat 2022, Cuma - 15:44Kepez Belediyesi, vatandaşların kent genelinde daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için yol yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Kent genelinde pek çok noktada eş zamanlı olarak yol çalışmalarını sürdüren Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, özverili çalışmalarıyla konforlu ve güvenli yollar oluşturmaya devam ediyor. Ekipler, Altınova Menderes Mahallesine bağlı, Yunus Emre Sokak ve Kanarya sokağı birbirine bağlayan 9 nolu sokakta yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Kepez Belediyesi Fen işleri ekiplerince temizlenen yolun eğimi hesaplanarak toprak ile dolduruluyor. Kamyonlar ile taşınan topraklar Greyder’in tıraşlama işlemi sonrası silindir ile eziliyor. Kepez Belediyesi Fen işleri ekipleri yapılan çalışma ile 9 nolu sokağı sıcak asfalt dökümü için zemini uygun hale getiriyor. Birçok noktada yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdüren Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçeyi konforlu ve güvenli yollarla buluşturmaya devam ediyor.