Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’in dört bir köşesine konforlu yollar
9 Şubat 2022, Çarşamba - 14:31Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanını konforlu yollarla buluşturmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi, modern yol hizmeti çalışmalarını Habibler Mahallesi’nde de gerçekleştirdi. Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu ve Hazreti İbrahim Cami’nin bağlantısını sağlayan 5502 Sokak üzerinde yağmur suyu birikimini engellemek amacıyla başlatılan çalışmalar tamamlandı. Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yağmur suyu birikimini önlemek için önce yolda dolgu çalışması yapıldı. Ardından toprak zemin greyder ile tıraşlanarak, zemin silindir yardımıyla ezildi. Yol eğimi hesaplanarak yapılan zemin çalışmasıyla su birikintisinin önüne geçen Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Habibler Mahallesi 5502 sokağı sıcak asfalt için hazır hale getirdi.