Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Dokuma Spor 5’te 5 yaptı
8 Şubat 2022, Salı - 14:24Büyük Erkekler Basketbol Ligi'nin yeni takımı Kepez Dokuma Spor, ilk 5 maçını kazanarak yoluna namağlup devam ediyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda AGGİK ile karşılaşan Kepezliler, 58- 83 kazandı. Kenarda bekleyen oyuncu üstünlüğünü kullanan Kepez Dokuma Spor, setleri 15-17, 21-26, 7-23 ve 15-17 tamamladı. Güçlü rakibi karşısında sürekli oyuncularını dinlendirerek maçı götüren Kepez Dokuma Spor, yapacağı son 4 maç sonucu lider olarak bölge ligine geçmeyi hedefliyor.