Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Ev hanımı tekvandocular kuşak atladı
2 Şubat 2022, Çarşamba - 11:58Spor yapma, özgüven kazanma ve sosyalleşme amacıyla Kepez Belediyesi Spor Kulübü'nün temel tekvando eğitimlerine katılan Kepezli ev hanımlarından 3'ü, kendilerini bu spora adamaya karar vererek kuşak atlama sınavına katıldı. Lisanslarını aldıktan sonra da tekvando öğrenmeyi devam ettiren 3 ev hanımı, kulübün 60 sporcusu ile birlikte katıldıkları kuşak atlama imtihanından başarıyla geçerek yeşil kuşak sahibi oldu.
EN KÜÇÜKLERİ 6 YAŞINDA
Turgut Özal Spor Salonu'ndaki sınava katılan sporcular, ayak teknikleri ve hayali dövüş sanatlarını sergiledikten sonra tekvando felsefesi üzerine sözlü sınava tabi tutuldu. En küçüğü 6 yaşında olan sporcular, bu sınav ile sarı kuşaktan siyah kuşağa kadar ilerledi. Çocuklarının bu önemli anına tanıklık etmek isteyen veliler de, salona gelerek moral verdi.