Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Dokuma Spor 3’te 3 yaptı
31 Ocak 2022, Pazartesi - 11:37Kepez Belediyesi Spor Kulübü'nün Basketbol Büyük Erkekler Ligi takımı Kepez Dokuma Spor, ilk 3 maçın tamamını kazanarak yoluna devam ediyor. İlk 2 karşılaşmasını farklı kazanan Kepez Dokuma Spor, deplasmanda karşılaştığı Muhteşem Ajans S.K.'ya da aynı tarifeyi uyguladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'ndaki karşılaşmada zorlanmayan takım, lig birincisi olarak bölgesel lige çıkmayı hedefliyor. Önlerindeki her maçı ayrı ayrı değerlendiren Kepezliler, namağlup ilerlemek istiyor.