Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez, bu soğuk havada can dostlarının yanı başında
26 Ocak 2022, Çarşamba - 12:32Antalya’da 29 yıl sonra gelen kar yağışıyla, hava sıcaklıklarının önemli ölçüde düşmesi üzerine Kepez Belediyesi, sokak hayvanları için teyakkuza geçti. İlçenin dört bir yanındaki sokak hayvanlarının düzenli beslenmesini sağlayan ve özelliklede pandemi döneminde mama ve su kaplarının sayısını artıran Kepez Belediyesi, kar yağışının ardından can dostlarına koştu. Kepez Belediyesi, can dostlarını bu zor günlerinde de yalnız bırakmadı. İlçenin dört bir yanındaki boşalan mama kapları sık sık dolduruldu. Bir yandan da kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan ilçe merkezinden uzak bölgelerdeki sokak hayvanlarına da ulaşıldı. Ekipler, sokak hayvanlarının bulunduğu bölgelere, pek çok ormanlık alana ve ana yol kenarlarına mama bıraktı. Sokak hayvanları için teyakkuza geçen Kepez Belediyesi yetkilileri, bu soğuk günlerde hayvanların beden ısılarını koruyabilmeleri için sık sık yemek yemeleri gerektiğini, bunun için de ilçenin pek çok noktasına sürekli olarak mama bırakıldığını bildirdiler.