Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’in sultanları Bodrum’dan 3 puan istiyor
24 Ocak 2022, Pazartesi - 12:16Kepez Belediye Spor Kulübü'nün gözde takımlarından voleybol, 30 Ocak’ta oynayacağı Bodrum Doğuş takımından 3 puan hedefliyor. Kadınlar Voleybol 2’inci Lig’de yoluna doludizgin devam eden Kepez Belediye, play-of’lara kalarak lig atlama hedefini sürdürüyor. Turgut Özal Spor Salonu’nda antrenmanlarını yapan Kepez’in file sultanları, kalan maçları mutlaka almak istiyor. Hedeflerine takım halinde kilitlenen takım, lig atlamalarıyla alt yapıdan gelen oyunculara büyük sevinç yaşatmak istiyor.