Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Belediyespor’da gençlerin önü açık
19 Ocak 2022, Çarşamba - 09:31Takımlarının çoğunluğunu kendi yetiştirdiği çocuklardan oluşturan Kepez Belediye Spor Kulübü, genç oyuncularını daha deneyimli takımlarda oynama şansı vermeye devam ediyor. Basketbol Gençler Ligi'nde (BGL) Antalya'yı temsil eden Kepez Belediye Antalya 07 Basketbol Takımı'nın Kepez Belediye Spor Kulübü 2005 doğumlu oyuncuları Hazal Çetin ile Elif Çayır, bu ilke doğrultusunda Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi'nde (KBBL) mücadele eden takım kadrosuna alındı.
GELECEKLERİNİ ŞEKİLLENDİRİYORLAR
Her ikisi de 16 yaşında olan genç oyuncular, deneyimli ablalarıyla birlikte 2'inci lig kategorisinde maç yapıyor. En son Turgut Özal Spor Salonu'ndaki Muğla Karya karşılaşmasında ter döken ikili, sürenin sonunda gelen galibiyet puanında önemli pay sahibi oldu. Kulübün spor politikasının olabildiğince fazla çocuğa spor yaptırmak olduğunu hatırlatan basketbol şube sorumlusu İbrahim Saraçoğlu, ''Belediye başkanımız Hakan Tütüncü ve kulüp başkanımız Hakan Çatal’ın desteği ve talimatları doğrultusunda, özellikle Antalya’mızın yetiştirdiği genç antrenörlerimize ve genç oyuncularımıza daha deneyimli liglerde şans tanıyarak, kendilerine güçlü bir gelecek sağlamaları bizim en büyük mutluluğumuz'' dedi.