Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’in sultanları play-of hedefinde
11 Ocak 2022, Salı - 12:08Voleybol kadınlarda kendi alt yapısındaki oyuncularıyla harikalar yaratan Kepez Belediyesi, play-of hedefini bırakmıyor. Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün gözde oluşumlarının başında yer alan voleybol takımı, ligi ilk 2’de bitirerek, 1’inci lige yükselme mücadelesi vermek istiyor. Ligin bitmesine son 6 maç kala moralini yüksek tutan takım, 24 puan ile 3’üncü sırada yer alıyor. Pazar günü Denizli Voleybol deplasmanına gidecek olan Kepez’in file sultanları, 3 puanı kendilerine şart koştu. Hedeflerinden kopmadıklarını vurgulayan voleybolcular, sezonu en iyi şekilde sonlandırmak istiyor.