Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü’den yılın son ziyareti çocuklara
2 Ocak 2022, Pazar - 11:38Çocukları çok seven Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2021 yılının son ziyaretinde de yine çocuklarla bir araya geldi. Tütüncü, Müftü Kemal Uçkun Kur’an Kursunu ziyaret ederek, 4-6 yaş gurubundaki çocuklarla sohbet etti. Tütüncü, çocuklara nasıl olduklarını sordu. Çocuklardan “İyiyiz” cevabını alan Tütüncü, “İyi olun, sağlığınıza dikkat edin. Güzel güzel beslenin.”dedi. Başkan Tütüncü, geometrik şekiller üzerinde boyama çalışması yapan çocuklarla da boyama yaptı. Öğretmenleri de ziyaret eden Başkan Tütüncü, “Çocuklarımız bizler için çok kıymetli. Çocuklarımızı eğiten, geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya gayret eden öğretmenlerimizde en kıymetlimiz. Tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum” diye konuştu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yıl boyunca sürdürdüğü yoğun temposunu yılın son gününde de sürdürdü. Tütüncü, ziyaretlerde bulundu, kendisiyle görüşmek isteyen hemşerilerini de makamda ağırladı.