Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’den ‘Yunus Emre ve Türkçe Yılı’na özel klip
29 Aralık 2021, Çarşamba - 13:15Kepez’in genç yetenekleri yine büyük beğeni topladı. Festivallerden şenliklere verdiği muhteşem konserlerle Antalyalıların ilgi odağı olan Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası, güzel bir çalışmaya daha imza attı. 2021 yılının Unesco tarafından ‘Yunus Emre ve Türkçe Yılı’ olması dolayısıyla Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası, müziği anonim, şiiri ise Yunus Emre’ye ait ‘Bana Seni Gerek Seni’ adlı eseri Orkestra Şefi Engin Beslek düzenlemesi ile Senfoni tadında icra etti. Kepez Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılan klipte, Yunus Emre’nin ‘Bana Seni Gerek Seni’ şiirini Şair Ahmet Coşkun Çağlıyan seslendirdi.
‘Aşkın aldı benden beni, bana seni gerek seni, ben yanarım dünü günü, bana seni gerek seni’ dizelerinin seslendirilmesiyle başlayan klip , ‘Yunus’dürür benim adım, gün geçtikçe artar odum, iki cihanda maksudum, bana seni gerek seni’ dizeleriyle son buluyor.