Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezaltına hizmet müjdesi.
27 Kasım 2010, Cumartesi - 20:13Başkan Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile akşam vakti Kepezaltı Mahallesini ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini dinledi. Konuk olduğu Mahmut Tuzcunun evinde mahalle sakinleriyle sohbet eden Tütüncü, bu dönem ilk sıcak asfalt hizmetine kavuşan Kepezaltı Mahallesinde, vatandaşın talepleri doğrultusunda bazı sokaklarda yol genişletme çalışması yapacaklarını söyledi.
Mahallenin imar planı olmadığı için yol genişletme çalışmasında sıkıntı yaşadıklarını belirten Başkan Tütüncü, Toplu taşıma araçlarının geçtiği sokaklardaki yolları genişleteceğiz. Bu çalışmayı da vatandaşlarımızın rızasını alarak yapıyoruz. Hava muhalefeti olmaz ise 15 gün içerisinde yol genişletme çalışmasını tamamlayacağız. bilgisini verdi.
Tütüncü, mahallenin kapalı semt pazarı isteğini de yerine getiriyor. Başkan Hakan Tütüncü, mahalledeki açık semt pazarının üzerinin kapatılmasıyla ilgili ihalenin önümüzdeki günlerde yapılacağını dile getirdi. Mahalledeki daha önceki dönemlerde yapılan ve eskiyen parkları yenileyeceklerini ifade eden Tütüncü, mahalleye bir tane de çocuk oyun parkı kazandıracaklarını bildirdi.
Siyaset halkın içerisinde yapılır, diyen Başkan Tütüncü, şunları söyledi: Burada bulunmamızın sebebi, dertli olmamızdır. Hizmet üretmeye çalışıyoruz. Her günümüz böyle. Mahalleleri ziyaret ediyoruz, evlere konuk oluyoruz. Mesele varsa konuşmamız lazım. Konuşa konuşa meseleleri çözebiliriz. Her zaman halkımın yanındayım, emrindeyim. Kepezlinin hakkını, hukukunu hiç kimseye yedirmem. Hemşehrilerimin hakkını her platformda savundum, savunmaya da devam edeceğim.
Kepezaltı Mahalle Muhtarı Yusuf Küçükkaya da, mahalleli adına yaptığı, yapacağı hizmetlerden dolayı Tütüncüye teşekkür etti. Başkan Tütüncü, Sütçüler Mahallesinde bir evi de ziyaret etti.