Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’in sokak hayvanları şefkatli ellerde
16 Aralık 2021, Perşembe - 14:14Kepez Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, can dostlara sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor. Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, ilçe sınırlarındaki sokak hayvanlarının aşılama, kısırlaştırma, işaretleme ve tedavi işlemlerini gerçekleştiriyor. Merkeze getirilen sokak hayvanları önce sağlık kontrolünden geçiriliyor. Yaşamlarını daha sağlıklı sürdürebilmeleri için aşıları yapılan sokak hayvanları yine belediye ekipleri tarafından alındıkları ortama bırakılıyor. Hasta olan sokak hayvanları da tedavi süreçleri tamamlanana kadar Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde misafir ediliyor. Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, kontrolsüz üremenin önüne geçmek içinde sokak hayvanlarının kısırlaştırma işlemlerini de gerçekleştiriyor.