Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez zirveyi bırakmıyor
13 Aralık 2021, Pazartesi - 11:01BAL Ligi 4. Bölge 3’üncü Grup’ta karşılaşan Kepez Belediyespor ile Manavgat Belediyespor maçı, 1-0 sona erdi. Hasan Doğan Stadı’nda yapılan karşılaşmanın 65’inci dakikasında oluşan korner vuruşunu gole çeviren Rıdvan Gökçe, takımı Kepez Belediyespor’un grup birinciliğini korumasını sağladı. Ligin 7’inci maçı sonucu puanını 19’a çıkaran Kepez Belediyespor’un taraftarları, büyük sevinç yaşadı.
HÜCUM EKSİĞİNE RAĞMEN 3 PUANI ALDILAR
Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, meclis üyeleri, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal ile yönetim kurulu üyeleri, maç sonunda takımlarını tebrik etti. Takımın sponsorluğunu üstlenen işadamı Mustafa Yılmaz’ın golsüz biten ilk yarı sonunda takıma yaptığı motivasyon konuşması, maçın kazanılmasında etki oluşturdu. Sakatlık geçiren hücumdaki 3 önemli oyuncu eksikliğine rağmen kazanmayı başaran teknik direktör Şakir Filiz, maç maç düşünerek hareket ettiklerini söyledi.