Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Modern Sanatlar Galerisi’nde karma sergi
10 Aralık 2021, Cuma - 15:52Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar Karma Sergisi, Dokuma-Modern Sanatlar Galerisi’nde sanatseverlere kapılarını araladı. Sergi, sanatçı Mehmet Rıza Ünlü’nün gravür, İbrahim Atçakarlar’ın fotoğraf, Mehmet Emin Erşan’ın akrilik boya çalışması eserlerinden oluşuyor. Mehmet Rıza Ünlü 40. sanat yılına özel seçme eserleri, İbrahim Atçakarlar Hindistan ve Küba’yı anlatan eserleri, Mehmet Emin Erşan da özgün ve renkli çalışmaları sanatseverlerle buluşturdu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de serginin açılışına katılarak, sanatseverlerle bir araya geldi. Karma sergiyi gezen Başkan Tütüncü, sanatçılara teşekkür ederek, “Kepez’imiz sanat ve sanatçılarımızla çok daha güzel” dedi. 31 fotoğraf, 21 akrilik, 57 gravür ve 4 figür çalışmasının yer aldığı sergi 31 Aralık Cuma gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.