Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Babalar ve sultanları
7 Aralık 2021, Salı - 16:13Kepez Belediyesi voleybol takımının başarısındaki en büyük pay sahibi, gençliklerinde amatör sporlar yapmış olan sporcuların babaları oluyor. Deplasman dahil hemen her maçı izlemeye giderek kızlarını destekleyen babalar, tribünlerde yerini alan ilk seyirciler oluyor. Maçların müdavimi olan voleybolcu babaları, her set alındığında coşkularını gizleyemiyor.
GENÇLİKLERİNDE SPOR YAPMIŞLAR
Takımın son maçı Denizli Büyükşehir Belediyesi karşılaşmasına gelen pasör Dilara Velioğlu'nun babası Adil Velioğlu, maç sonunda takıma baklava ikram etti. Gençliğinde birçok amatör spor ile ilgilenmiş olan havacılık sektöründen emekli Velioğlu, kızının takıma girdiği 10 yıldır maçları takip ediyor. Yine gençliğinde futbol, basketbol ve voleybol oynamış olan voleybolcu Tuğçe Özcan'ın babası Engin Özcan, 'Futbol kariyerimde şansım yerinde değildi. Şimdi kızımın spor kariyeri için buradayız' dedi.