Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez'in kızları ezdi geçti
6 Aralık 2021, Pazartesi - 10:23Kadın Basketbol Bölgesel Ligi'nde (KBBL) ikinci maçını deplasmanda Isparta temsilcisi ISKUDER ile yapan Kepez Belediye, 70-27 gibi ezici bir üstünlükle karşılaşmayı tamamladı. C grubunda mücadele veren Kepez'in 12 dev kızı, bu maç sonunda averajını 40 sayıya çıkarttı. İlk 2 maçını deplasmanda yapan Kepezliler, 12 Aralık'ta İzmir Büyükşehir Belediyesi maçını kendi salonu olan Turgut Özal Spor Salonu'nda gerçekleştirecek. Her sezon lig yükseltme finallerine kalan güçlü rakibiyle yapacakları maçı bekleyen takım, grup birinciliğini hedefliyor.