Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Yükseliş Mahallesine yeni park
16 Kasım 2021, Salı - 10:40Yeni parklar oluşturarak ilçe sakinlerinin hizmetine sunan Kepez Belediyesi, hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü ekipleri, Yükseliş Mahallesi Mehmet Akif Caddesinin 2118 ve 2119 sokak kesişimine yeni bir park inşa etti. 2 bin 208 metre kare alan üzerindeki parkta, çocuklar için oyun alanları, geniş yürüme yolları ve çok sayıda oturma alanı bulunuyor. Kepez Belediyesi, yapımını tamamladığı ve geniş bir yeşil dokuya sahip parkı hemşehrilerinin hizmetine açtı. Kepez’e yeni sosyal alanlar ve parklar kazandırmak için çalışan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir tarafına hizmet götürmeye devam edecek.