Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Belediyespor evinde şahlandı
15 Kasım 2021, Pazartesi - 10:25Grubunun zirvesine göz diken Kepez Belediyespor, sahasında Bucak Belediye Oğuzhanspor’u 5-0 yendi. Hasan Doğan Stadı’nda yapılan karşılaşmada ev sahibi olma üstünlüğünü elinde tutan Kepez Belediyespor, ilk yarıyı 1-0 önde kapattı. Soyunma odasından ‘mutlak galibiyet’ parolasıyla çıkan takım, Kemal Bolat’ın hat-trick yapmasıyla moral buldu. Son düdük çalana kadar disiplini elden bırakmayan Kepezliler, son dakikalarda Emrah Şenol ve Ahmet Keleş’in peş peşe golleriyle sevindi.
Hedefimiz var
Bu karşılaşmanın ardından puanını 7’ye yükselterek maç fazlasıyla BAL Ligi 4’üncü Bölge 3’üncü Grup lideri olan Kepez Belediyespor, haftaya Bağbaşı Zeytinköyspor deplasmanına gidecek. Grubun zirvesinde yer almak istediklerini vurgulayan Kepez Belediyespor Antrenörü Şakir Filiz, ‘Hedefimiz var, inanıyoruz. Her maçı kazanmak istiyoruz. Önümüzdeki her maçı tek tek düşünüp değerlendiriyoruz’ diye konuştu.