Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’de Off-Road heyecanı
14 Kasım 2021, Pazar - 13:03Kepez Belediyesi’nin DokumaPark Off-Road pisti zorlu yarışlara ev sahipliği yapıyor. Kepez Belediyesi’nin katkıları Antalya Off-Road ve Motor Sporları Kulübü Derneği işbirliğiyle düzenlenen yarışlar büyük bir heyecanla devam ediyor. Sakarya, Kahraman Maraş, Adana, Kilis, Osmaniye, Fethiye, Denizli gibi Türkiye’nin dört bir yanından katılan yarışmacılar 19 özel engelden oluşan 2500 metrelik zorlu etapları bitirebilmek için birbirleriyle kıyasıyla yarışıyorlar. 23 özel modifiyeli araç ve 46 sporcunun katıldığı yarışları çok sayıda seyirci izliyor. Cumartesi günü test sürüşleriyle başlayan ve bugün yerini heyecan dolu mücadeleye bırakan yarışlar dereceye giren sporcuların ödüllendirilmesiyle sona erecek.