Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Atatürk Mahallesinin kaldırım sorunu bitiyor.
22 Kasım 2010, Pazartesi - 20:46Başkan Hakan Tütüncü, Atatürk Mahallesinde bir spor tesisinde düzenlenen sohbet toplantısında vatandaşların taleplerini dinledi. Kepez Belediye Meclis Üyesi Serhat Demirin de yer aldığı ziyarette mahalle sakinleri, bitirilmeyen parke kaldırım çalışmasının tamamlanmasını, okul alanı arazisine dökülen molozların kaldırılmasını istedi.
Tütüncü de, mahalleleri ziyaret ederek, yerinde tespit ettikleri problemlerin çözümü için gereken çalışmayı yaptıklarını söyledi. Bu yıl yapacakları 53 bin metrekare parke kaldırım çalışmasının devam ettiğini belirten Başkan Tütüncü, Yükseliş, Zafer, Ulus, Özgürlük, Karşıyaka, Emek ve Atatürk Mahallelerinde bazı sokaklarda yarım kalan kaldırım hizmetini yılbaşına kadar tamamlayacaklarını dile getirdi. Tütüncü, Atatürk Mahallesinde önceki dönem yapılan ve hizmet veremez hale gelen Alparslan Türkeş Parkını da yenileyerek, vatandaşın hizmetine sunduklarını anlattı. Başkan Hakan Tütüncü, mahalledeki boş arazilere dökülen molozları da kaldıracaklarını sözlerine ekledi.
Mahalle sakinleri de, hizmetlerinden ve yanlarına gelerek sıkıntılarını dinlemesinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ettiler.