Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’de Off-Road heyecanı başlıyor
12 Kasım 2021, Cuma - 12:53Kepez’de heyecan bitmek bilmiyor. Otodrag, motodrag yarışlarından sonra Kepez, Akdeniz Off-Road Kupası 2. Ayak yarışlarına ev sahipliği yapıyor. Kepez Belediyesi’nin katkıları Antalya Off-Road ve Motor Sporları Kulübü Derneği işbirliğiyle DokumaPark Off-Road pistinde düzenlenecek yarışlar, cumartesi günü test sürüşleriyle başlayacak. 14 Kasım Pazar günü ödüllü ve halk katılımlı parkur turlarıyla devam edecek yarışlarda, 23 özel modifiyeli araç ve 46 yarışçı heyecan dolu bir mücadele sergileyecek. Sakarya, Kahraman Maraş, Adana, Kilis, Osmaniye, Fethiye, Denizli gibi Türkiye’nin dört bir köşesinden katılacak yarışmacılar, 19 özel engelden oluşan 2500 metrelik zorlu etaplardan geçecekler. Akdeniz Off-Road Kupası 2. Ayak yarışı, 14 Kasım Pazar günü yarışların ardından ödül töreni ile sona erecek.