Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkan Tütüncü bayramda tatil yapmadı.
20 Kasım 2010, Cumartesi - 18:22Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kurban Bayramının sevincini ve mutluluğunu ilçe halkıyla birlikte yaşadı. Bayramın dört gününde de mahalleleri ziyaret eden Tütüncü, gönül aldı.
Yerinde yönetim anlayışı ile her fırsatta mahalleleri gezen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bayramda da ilçe halkı ile biraraya geldi. Kurban bayramının ilk gününden itibaren mahalleleri gezen Tütüncü, bayram ziyaretinde bulunarak gönülleri fethetti. Bayramın ilk günü Ali Uyaroğlu Camiinde bayram namazını kılan Tütüncü, namaz çıkışında vatandaşlarla bayramlaşarak bir süre sohbet etti. Namazın ardından Kepez Belediyesi tarafından oluşturulan kurban kesim alanlarını gezen Tütüncü, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Burada vatandaşların ilgi odağı olan Tütüncü, vatandaşların bayramını kutladı. İlçe halkı da, Başkan Tütüncünün bayram sevinçlerine ortak olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Başkan Hakan Tütüncü de, ilçe halkının hijyenik bir ortamda kurbanlarını kesebilmeleri için önemli bir hizmet gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Vatandaşlarımızın istifade edebilecekleri temiz bir kesim yeri oluşturmaya gayret gösterdik. Halkımız kurban kesim alanlarında kurban kesiminden memnun olduklarını gördüm. Bu memnuniyeti görmek bizleri mutlu etti dedi.
Halkımızın bayramı huzur içerisinde geçirmesi için hertürlü tedbirin alındığını ve sorunsuz bir bayram geçirdiklerini ifade eden Tütüncü, Kurban kesim alanlarını günler öncesinden duyurduk. Kesim alanlarında gerekli tedbirleri aldık ve hiçbir sorun yaşanmadı. Belediye başkanlığımın ilk gününden itibaren zaten halkın içindeydim. Bu bayramda da halkımızın yanında olmak beni mutlu etti şeklinde ifade etti.