Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’in futbolcu fabrikası
12 Ekim 2021, Salı - 16:57Kepez’deki ilkokul, ortaokul ve liselerde yaptığı yetenek taramalarında keşfedilen futbol sever çocuklardan altyapısını oluşturan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, 340’ı lisanslı 500 öğrencisiyle sezonun açılmasını bekliyor. Üst yaşlarda oynayan takımlara kazandırılmak için seçilen lisanssız U9 ve U10 kategorilerinden başlayarak U11’den U19’a kadar 22 altyapı takımı sporcuları, BAL Ligi’nde forma terleten ağabeyleri ile birlikte oynamayı hedefliyor.
Turnuvalarda oynuyorlar
Okullardaki son derslere göre antrenman programı hazırlayan kulübün futbol yöneticileri, her yaş grubundaki öğrenciye farklı antrenör tahsis ediyor. Standart ölçülerdeki Kuzeyyaka Sentetik Futbol Tesisi ve Hasan Doğan Stadı’nda antrenmanlarını yapan çocuklar, kulübün 30 Ağustos Zafer Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi özel günlerde düzenlediği turnuvalara da katılıyor.