Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Ay Deresi yemyeşil vadiye dönüşüyor
20 Ekim 2021, Çarşamba - 13:43Kepez’in Hüsnü Karakaş Mahallesi’nde 35 bin m2 alanda yapımına başlanan Ay Deresi Rekreasyon Projesi, yüzleri güldürmeye başladı. Kepez Belediyesi’nin, tapularını vererek gecekondulardan temizlediği Ay Deresi, Rekreasyon Projesi ile yemyeşil bir vadiye dönüştürülüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, proje kapsamında ilk olarak iş makineleriyle alandaki taş ve molozları temizledi. Kamyonlarla taşınan hafriyat serilerek, alan çim ekimine hazır hale getirildi. Refahın ve bolluğun simgesi 80 adet zeytin, Antalya’nın simgesi turunçgil familyasından 50 adet portakal ve limon ağacı dikildi. Sontaj ve aydınlatma çalışması tamamlanan alana, çocuk oyun grubu ile spor aletleri de yerleştirilecek. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ay Deresini rengarenk zakkum ve begonvil çiçekleriyle de donatacak.