Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü çalışanlarını unutmadı
12 Kasım 2010, Cuma - 18:09Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çalışanına verdiği önemi bir kez daha kanıtladı. Göreve geldiği günden itibaren alnının teri kurumadan işçisinin hakkını öderken, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde işçilerin hesaplarına tam maaş tutarında ikramiyelerinin yatırıldığı belirtildi. Emeğin en yüksek değer olduğunu ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bizim inancımızda alın teri kurumadan karşılığı verilir. Personelimiz mutlu olursanız, ben de mutlu olurum. Mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır diye konuştu. Öte yandan Kepez Belediyesinde çalışan devlet memurları da sendika sözleşmesinden doğan haklarını da aldığı ifade edildi.