Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’e yeni park
15 Ekim 2021, Cuma - 17:09Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mevcut semt parklarının bakım ve onarımını sürdürürken, bir yandan da ilçeye yeni yeşil alanlar kazandırmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi, Erenköy Mahallesi 4823 ile 4873 sokak kesişimi üzerinde 1617 metrekarelik alana yapımını planladığı parkı çocuklara sunmaya hazırlanıyor. Zemin düzenlemesinin ardından çimlendirme ve ağaçlandırma çalışması ile yeşillendirilecek parkta, yürüyüş alanları, sokak fitness grubu, oturma grupları ve pergoleler yer alacak. Kepez Belediyesi, Başkanı Hakan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılından itibaren ilçeye 474 yeni park kazandırırken, yeşil alan miktarını da 3 milyon 200 bin metre karenin üzerine çıkardı.