Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Zabıtadan bayram denetimi
11 Kasım 2010, Perşembe - 21:02Kepez Belediyesi Zabıta ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede bayram tatlısı üreten işletmeler başta olmak üzere, gıda üretim yerlerini denetliyor. Her işletmede öncelikle üretim ve satış mekanlarındaki hijyen koşulların sağlanıp sağlanmadığı, kullanılan malzemelerin nitelikleri ve uygunluk dereceleri ile çalışma koşulları denetlendi. Kontrollerde öncelikle işletmelerin eksiklerini tamamlamaları istenirken, bazı işletmeler yazılı olarak uyarılarak, sağlıklı ve hijyen koşulları oluşturmaları için kendilerine süre verildi.
Amaçlarının tüm işletmeleriyle, sağlıklı bir kent oluşturmak olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bayram öncesi tatlı, şeker ve pasta gibi imalathanelerde yoğunluk olmaktadır. Hemşehrilerimizin aldığı ürünlerin sağlıklı çıkmasını istiyoruz. Ekiplerimiz denetimlerini aralıksız sürdürecektir dedi.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, halk sağlığı ile yakından ilgilenildiğini ifade ederek, denetimlerin süreceğini ve sağlıksız ürünlere asla izin vermeyeceklerini vurguladı.