Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Belediyesi bayram hazırlıklarını tamamladı
11 Kasım 2010, Perşembe - 20:32Kepez Belediyesi, ilçe halkının Kurban Bayramını sorunsuz bir şekilde yaşayabilmesi için gerekli tedbirleri aldı. Belediye hizmetleriyle ilgili taleplerinde, şikâyetlerinde vatandaşa yardımcı olmak amacıyla nöbetçi müdürlük uygulaması başlatıldı. Kurban Bayramı süresince, Fen İşleri, Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri görevlerinin başında olacak. İlçe halkının, kurbanlarını hijyenik ortamlarda, dini vecibelere uygun bir şekilde kesebilmeleri amacıyla da 4 ayrı noktada kesim yeri oluşturuldu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, ilçe halkının huzurlu, mutlu bir bayram geçirebilmesi için her tülü tedbiri ve önlemi aldıklarını söyledi. Kepez Belediyesi olarak 24 saat esasına göre çalıştıklarını belirten Tütüncü, alınan tedbirlerle ilgili olarak şunları söyledi: Vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte, ilçemizde huzurlu, mutlu bir bayram geçirebilmeleri için gerekli önlemleri aldık. Fen İşleri, Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz 24 saat usulüne göre mesailerine devam edecekler.Vatandaşlarımızın belediyeyi aradıklarında şikayetlerinde, isteklerinde kendilerine yardımcı olmak amacıyla, nöbetçi müdür uygulamasını başlattık. Bu uygulamayı ilk defa gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımız, resmi tatillerde belediyeyi aradıklarında, belediyenin her türlü hizmetleriyle ilgili olarak kendilerine nöbetçi müdür yardımcı olacak. Resmi tatillerde nöbetçi müdür uygulaması, bayramdan sonra da devam edecek. Huzurlu, mutlu bir bayram geçirmeleri dileği ile Kepezli ve Antalyalı hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutlarım diye konuştu
Kepez Belediyesi Encümeninin aldığı kararla aşağıda belirtilen noktalarda kurban kesim yerleri belirlendi:Zafer Mahallesi (Cumartesi Pazarı)
Yeni Doğan Mahallesi (Kapalı semt pazarı)
Varsak Karşıyaka Mahallesi (Kapalı semt pazarı)
Teomanpaşa Mahallesi (Kapalı semt pazarı)