Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Şafakın problemleri çözülüyor
11 Kasım 2010, Perşembe - 19:07Başkan Hakan Tütüncü, problemleri yerinde görmek, halkın taleplerini dinlemek amacıyla başlattığı mahalle gezilerine Şafak Mahallesi ile devam etti. Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Şevki Mavi ve Ramazan Eciş ile birlikte Şafak Mahalle Muhtarı Yılmaz Kökçeni ziyaret etti. Ziyarette Kökçen, Başkan Tütüncüye büyük bir kalem hediye etti. Tütüncü de, hediye edilen kalemle Kepezde, Şafak Mahallesinde güzel hizmetlere imza atacağını söyledi.
Mahallenin problemleriyle ilgili bilgi veren Muhtar Kökçen, mevcut parkların yenilenmesini, bazı sokaklarda eksik kalan kaldırımların tamamlanmasını ve 4271 Sokaktaki mülkiyet sorununun çözülmesini talep etti. Parkların yenilenmesini, kaldırımların tamamlanmasını 2011de yapacaklarını söyleyen Tütüncü, mülkiyet sorununun çözümü amacıyla da plan tadilatı yaptıklarını belirtti.Mahalledeki işyerlerini de gezen Tütüncü, esnaftan, mahalle halkından bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Vatandaşlar da hem ziyaretten hem de yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Mahalledeki Turgut Reis İlköğretim Okulunu da ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncüye, öğrenciler büyük bir ilgi gösterdi. Okul Müdürü Hüseyin Eroğlu, okulların temizliği hizmetinden dolayı teşekkür ettiği Tütüncüden, voleybol alanı yapılmasını, çöp kutusu ve bank isteğinde bulundu. Kepezde eğitimin kalitesinin artmasına büyük önem verdiklerini ifade eden Tütüncü, Turgut Reis İlköğretim Okulunun fiziki alandaki problemlerinin çözümü için de ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.