Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezden Atatürk Fotoğrafları sergisi
11 Kasım 2010, Perşembe - 18:17Kepez Belediyesi, Milli Mücadelenin lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürkün, ölümünün 72. yıldönümü anısına Atatürk Fotoğrafları sergisi açtı. Kepez Belediyesi fuayesindeki serginin açılışına Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kore Gazisi Hasan Yarıcı (81), Kepez Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, belediye çalışanları ile ilçe halkı katıldı.
Özyiğit, Tütüncü ve Kore Gazisinin ve diğer davetlilerin kurdeleyi kesmesiyle birlikte Atatürkün 43 fotoğrafının yer aldığı sergi ziyarete açıldı. Kaymakam Özyiğit, Başkan Tütüncü ve Gazi Hasan Yarıcı ile birlikte sergideki Atatürk fotoğraflarını dikkatli bir şekilde inceledi.Türk milletinin, Atatürkün eserlerine, Cumhuriyetin bütün değer ve kurumlarına geçmişte olduğu gibi bugün de, gelecekte de sahip çıkacağını belirten Başkan Hakan Tütüncü, Gazi Mustafa Kemal Atatürkün büyük eserim dediği, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, Onun işaret ettiği yolda ilelebet yaşayacaktır. Bu duygularla Gazi Mustafa Kemal Atatürkü, aramızdan ayrılışının 72. yıldönümünde rahmetle, şükranla anıyorum diye konuştu.