Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Ziyaret etti talepleri karşıladı
8 Kasım 2010, Pazartesi - 20:43Eğitimin kalitesinin artmasına büyük önem veren Başkan Hakan Tütüncü, okulları ziyaret ediyor, yerinde tespit ettiği sıkıntıları çözüyor, talepleri karşılıyor.
Tütüncü, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ve Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya ile birlikte Gülveren İlköğretim Okulunu ve Şule Uzun Anaokolunu ziyaret etti. Okul Müdürü Osman Ertekin de, okulun ihtiyaçları ve sıkıntılarıyla ilgili Tütüncü ve Şimşeke bilgi verdi.Ziyarette öğrenciler ve veliler, Tütüncüyü coşkulu bir şekilde karşıladı.
Başkan Hakan Tütüncü de, sohbet ettiği öğrencilerin ve ailelerin taleplerini dinledi. Ziyarette, Şule Uzun Anaokulunun öğretmenleri, minik öğrencilerin oyuncaklarının yeterli olmadığını dile getirdiler. Başkan Hakan Tütüncü de, oyuncak ihtiyacını karşılama sözü verdi.
Gülveren Mahalle Muhtarı Ali Yıldırım da, okulun taleplerini karşıladığı ve oto pazarını kaldırdığı için Başkan Tütüncüye teşekkür etti.