Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepez’in okçuları son atışları yaptı
8 Eylül 2021, Çarşamba - 10:01Türkiye Şampiyonluğu tatmış Okçuluk Antrenörü İleyda Keleştemur gözetiminde ok atmayı öğrenen Kepezli çocuklar, yaz kurslarının katılım belgelerini aldı. Kepez Belediyesi Spor Kulübü'nün düzenlediği yaz spor okullarında okçuluk dalını tercih eden 12 öğrenci, son atışlarını yaptı. İlkokul ile lise düzeyinde olan çocuklar, Temmuz ayından bu yana Turgut Özal Spor Salonu'nda çalıştı.
Dikkat eksikliğine birebir
Kış okullarının Ekim ayında başlayacağını duyuran antrenör Keleştemur, yeni kurslara yeni öğrencilerin de katılabileceğini söyledi. Bu sporun duruş pozisyonlarının düzenlenmesinde sağlık amaçlı da yapıldığını hatırlatan Keleştemur, 'Okçuluk dikkat, koordinasyon ve algı gerektirir. Dikkat eksikliği olan çocuklara birebir. Pandemi nedeniyle dikkat eksikliği yaşayan çocuklarımızın derslerinde daha başarılı olmalarını sağlayacak bir spor yapıyoruz' diye konuştu.