Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Alparslan Türkeş Parkı da yenileniyor
8 Kasım 2010, Pazartesi - 19:54Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Türk siyasetinde iz bırakan liderlerin isimlerini taşıyan parkları, isimlerine yakışır hale getirmeye devam ediyor. İsmet İnönü Parkı, Adnan Menderes Parkı, Turgut Özal Parkından sonra şimdi de Alparslan Türkeş Parkı yenileniyor. Atatürk Mahallesi Sakarya Bulvarı üzerindeki parkta tadilat çalışması başlatıldı. Daha önceki dönemde yapılan ve içerisindeki araç gereçleri eskiyen, vatandaşın taleplerini karşılayamayan parkın, elektrik, su alt yapısı ve mobilyaları değiştirildi. Peyzajı yenilenecek olan parka ahşap pergoleler, çocuk oyun grubu ve fitness aletleri yerleştirildi.
Mahalle sakinleri de, parkın yenilenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, hizmetinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ettiler.