Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepez’in ormanlarında çevre temizliği
5 Ağustos 2021, Perşembe - 15:03Pırıl pırıl bir ilçe için çalışan Kepez Belediyesi, bir yandan da atılan çöplerle kirletilen doğayı temizlemeye çalışıyor. Kepez Belediyesi, temizlik çalışmalarını sorumluluk sahası dışındaki orman alanlarında da sürdürüyor. Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Avni Tolunay ve Duraliler Mahallesi yanı başındaki ormanlık alanda doğaya atılan çöpleri temizledi. Toplanan çöplerin çoğunluğunun insanlar tarafından doğaya atılan plastik su şişesi, poşet, cam şişe, kağıt, teneke içecek kutuları olduğu bildirildi. Ekipler, ormana gelişi güzel atılan metal, pet şişe, plastik, cam ve kağıt gibi malzemeleri geri dönüşüme katkı sağlaması için ayrı ayrı topladı. Yerinde ayrıştırılan çöpler geri dönüşüme gönderildi.